У Трибухівській сільській раді політична партія «Довіра» отримала найбільшу підтримку. На своїй сторінці політична партія висловила вдячність людей за підтримку.
Відтак, вдруге очолить Трибухівську ОТГ Олег Ковдрин. Також за офіційними даними Центральної виборчої комісії, депутатами обрано дев’ять представників «Довіри»: Голик Ігор, Поселюжна Любов, Качур Марія, Джумак Віталій, Курцеба Оксана, Крет Олег, Михалків Володимир, Гикавчук Михайло, Мельник Тарас.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ