У Чорткові маршрутка знесла огорожу та в’їхала у будинок (Відео)
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 5 Листопада, 2020 о 07:13
Дорожньо-транспортна пригода трапилася на вулиці Монастирська у Чорткові. Водій маршрутного таксі не впорався з кермуванням та з’їхав з проїжджої частини. У результаті маневну транспорт зніс огорожу та в’їхав у будівлю. Чи постраждав хтось із людей у ДТП – поки невідомо. Попередньо, у маршрутки відмовили гальма.
Відзначимо, від початку року на території Тернопільської області трапилося більше тисячі ДТП. З них – близько 300 з потерпілими. Зареєстровано 132 ДТП за участі пішоходів, внаслідок яких травмувалися 106 людей, ще 16, на жаль, загинули.
Також інспекторами патрульної поліції у Тернопільській області було складено 272 протоколи на водіїв, які залишили місце дорожньо-транспортної пригоди.
22:13, 25 Жовтня, 2025
21:13, 19 Жовтня, 2025
22:28, 15 Жовтня, 2025