Одне із лісогосподарських підприємств області незаконно вирубало близько 300 дерев на території двох заказників. Суму збитків оцінили у понад 1 млн грн.
Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, лісогосподарське підприємство у 2017 році здійснювала вирубку дерев без наявності лімітів та дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Розмір шкоди, заподіяної природним комплексам заповідного об’єкта, становить 1 млн 141 тис. грн.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова прокуратура надіслала позов до господарського суду Тернопільської області, з вимогою відшкодувати лісогосподарському підприємству понад 1 млн грн шкоди.