Перестало битися серце ветерана медичної галузі Тернопільщини, екс-головного педіатра області та заступника начальника УОЗ Оксани Іноземцевої. Попередньо у жінки діагностували коронавірус.
«Коронавірусна хвороба забрала ще одне життя.. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та колегам з приводу її передчасної смерті. У цей скорботний час поділяємо Ваш біль і сумуємо разом з Вами. Нехай світла пам’ять про Оксану Василівну назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує душі вічне життя та спокій», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, станом на 03 листопада 2020 року на Тернопільщині підтвердили 21185 випадків коронавірусу, з них 271 летальний (1 випадок житель сусідньої області). Видужала 16241 особа.