Тернопільщина отримає більше як 14 млн грн на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Як зазначала начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України виділено кошти на придбання дезінфікуючих засобів для загальноосвітніх закладів. Відтак Тернопільська область отримає 14 млн 713 тис. грн. Отримані кошти будуть розподілені між місцевими органами влади відповідно до кількості учнів, які навчаються у 1-11 класах в закладах загальної середньої освіти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ