Віктор Овчарук очолить некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина». Рішення про його призначення прийняли сьогодні, 27 жовтня, на засіданні конкурсної комісії обласної ради.
До участі у конкурсу на заміщення вакантної посади керівника надійшла одна заявка від Віктора Овчарука. На засіданні конкурсної комісії прийняли рішення допустити його до участі у конкурсі.
Перегляньте також:
- Де купити велосипед у Тернополі: поради мешканцям міста
- У Тернополі обговорили епідситуацію та виконання медичних програм громади
Під час засідання комісії Віктор Овчарук представив основні цілі плану реформування підприємства; заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків; пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства та підвищення ефективності його діяльності; пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності центру. Члени комісії підтримали його кандидатуру.
