На Тернопільщині продовжують виявляти неоформлених працівників
Інспектори виявили на двох підприємствах з виготовлення та продажу напівфабрикатів 25 неоформлених працівників.
Як повідомляє Відділ праці Управління Держпраці у Тернопільській області, виявлені під час інспекційного відвідування працівники, з якими не було оформлено трудові відносини, проходили так зване стажування у роботодавця від кількох днів до кількох тижнів.
До слова, допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина