За попередніми підрахунками, одну з найбільших громад Тернопільщини, Кременецьку, очолив освітянин, директор однієї з міських шкіл, свободівець, 36-річний Андрій Смаглюк. За нього свої голоси віддали понад 25% кременчан. Явка по Кременецькій міській ОТГ 34,19%.
Нагадаємо, Андрій Смаглюк уже має керівний досвід роботи. Після Революції Гідності він очолив Кременецьку районну раду. По завершенні каденції став директором НВК «Кременецька ЗОШ №5 – ДНЗ».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Разом з дружиною Мирославою Андрій Смаглюк виховує двох синів.