В одному із храмів місті Монастириська замироточила ікона. Люди вважають, що це є знаком для спільної молитви та каяття.
«У зв’язку із тим що наша ікона Всецариці яка знаходиться в місті Монастириська Тернопільської області знов замироточила, і це є знаком для кожного із нас, знаком молитви та покаяння! У п’ятницю 23 жовтня о 16.00 год розпочнеться молитва перед Мироточивою іконою Всецариці. Акафіст, вервиця, та молитви на оздоровлення! По завершенні молінь буде освячення води, олії, та солі. Як благословення кожного помазають миром яке витікає з ікони!», – повідомляє Ростислав Смірнов.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ