Притула балотується до Тернопільської облради у списках «Батьківщини»

Опубліковано:
22 Жовтня, 2020

Такому правилу навчали мене батьки все моє дитинство. А сьогодні я намагаюсь це втілювати не лише у своїй сімʼї та повсякденні, а й у роботі, дещо трансформовуючи знамените «золоте правило» Конфуція: стався до людей так, як хочеш, щоб ставились до тебе і починай із СЕБЕ! 

Завжди була болючою для мене несправедливість. Мабуть, тому я обрала професію юриста, а в подальшому здобула свідоцтово про право на зайняття адвокатською діяльністю, щоб мати можливість відстоювати та відновлювати порушені права людей, своїми знаннями допомагати людям бізнесу на початку його створення та в процесі діяльності.Так, у 2002 році закінчила  Юридичний факультет Тернопільської академії народного господарства та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію  «Юрист». У 2004 році закінчила Академію адвокатури України та  отримала ступінь  магістра за спеціальністю «Право». 

01.01.2004 року отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

У 2018 р. разом з колегами створили Адвокатське обʼєднання «Арбітріум груп», де я є Старшим партнером. На даний час займаюся податковими, майновими, земельними спорами, спорами в сфері будівництва, корпоративними та договріними питаннями, сімейними спорами. Ми здійснюємо комплексне обслуговування юридичних осіб та ФОП.

У 2017 році обрана представником від Тернопільської області до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Роботу у ВКДКА свідомо здійснюю на громадських засадах, розуміючи важливість посади, довіреної мені адвокатами Тернопільської області та обовʼязків, покладених на мене щодо перевірки правомірності рішень, прийнятих регіональними Кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури.

Моєю моральною опорою та пітримкою у всіх починаннях є двоє дітей та чоловік, який теж є адвокатом.  Не секрет, що через економічну та політичну ситуацію багато сімей руйнуються, виїжджаючи за кордон.  І знову ж таки, моє життєве кредо про те, щоб покращити  світ, слід починати з себе, має стати ключовим  у  прагненні покращити свій добробут, не залишаючи своєї країни. Професіоналів в Україні багато і створення належних умов для реалізації їх потенціалу слід зосередити в руках самих же професіоналів! Саме для того, щоб політика перестала бути брудною справою, треба цю справу довірити не  просто політикам, а професіоналам своєї галузі, які набутими знаннями можуть зробити свій внесок для загального добробуту.   

У політику вирішила йти тому, що  мій досвід та знання, отримані за 16 років адвокатської діяльності (в тому числі у сфері юридичної підтримки створення бізнесу та надання правової допомоги субʼєктам господарювання в процесі діяльності)  дозволять нам разом з командою «Батьківщини»  бути корисними для забезпечення підприємництву умов для розвитку власної справи, та розвитку Тернопільщини.

Притула Оксана Богданівна кандидатака у депутати до Тернопільської обласної ради та до Великобірківської селищної ради.

«3» у партійному списку по виборчому округу №2 (Тернопільська об’єднана громада).

Народилась 18 лютого 1979 року в смт. Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Громадянка України. Освіта вища. Одружена. З чоловіком виховуємо двох дітей.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #батьківщина, #кандидат, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #Притула, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: