Відома письменниця з Тернопільщини випустила зворушливу книгу про Різдво. «Велика різдвяна книжка» – це видання написане у співавторстві Надійки Гербіш та Ярослава Грицака. Про це повідомляє інтернет-видання «Тернополяни».
«Велика різдвяна книжка» від Надійки Гербіш та Ярослава Грицака – це витончене сплетіння історичних фактів, роздумів про народження Бога, традиційних та новітніх символів, Різдва у високій і масовій культурі. Мозаїка тем, що витворює особливе різдвяне співзвуччя, де голоси двох авторів переплітаються, щоразу додаючи нових смислів та інтонацій у розмову про найсвітліше свято», – розповіли у видавничо-освітньому проєкті «Портал».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, письменниця Надійка Гербіш популярність здобула після видання книжок «Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду». Книжку «Теплі історії до кави» високо оцінили на Львівському форумі книговидавців, також ця книжка здобула перше місце в рейтингу «Топ-20» мережі книгарень «Є». На європейському християнському форумі видавців Marketsquare Europe, що відбувся у Будапешті в жовтні 2012 року, вона здобула нагороду «2012 European Christian Book of the Year».