Надземний міст у Тернополі Креатор-Буд уже обладнав ліфтами
Пішохідний надземний міст, що з’єднує Варшавський мікрорайон та парк Національного відродження щодня набуває нових обрисів. Встановлюються нові деталі та елементи. Працівники компанії Креатор-Буд роблять усе для того, аби міст почав функціонувати згідно запланованих термінів.
На сьогоднішній день:
- Змонтовано підйомні механізми ліфтів
- Встановлено ліфтові кабіни
- Ліфтове обладнання готується до випробувального запуску
- Проводяться роботи із монтажу перил огорожі периметра моста та сходових маршів
- Виконуються підготовчі роботи з благоустрою території
-
Останні новини:
- Будні артилерії на передовій: командир гармати Діброва розповів про мотивацію та точні постріли
- Церква в церкві: унікальна підземна святиня Струсова вражає туристів
- У Тернополі скейтпарк тимчасово закрили: конструкції аварійні
- Випускник тернопільського університету Володимир Орлов очолив Cisco Україна