Медзаклад Тернопільщини отримали більше як 14 млн грн на підведення кисню

Опубліковано:
13 Жовтня, 2020 о 18:43

Тернопільщина отримає 14 млн 451 тис. грн субвенції з державного бюджету для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів України.

Як зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш, отримані кошти будуть використані на підведення кисню до 549 ліжок, придбання 86 концентраторів та 520 балонів та медичного кисню.



До слова, станом на 13 жовтня на Тернопільщині лабораторно підтвердили 16245 випадків коронавірусу, з них 206 летальних (1 випадок житель сусідньої області). Видужало 11262 особи.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #коронавірус, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #ШВЛ
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«За рекламу я беру по-божому, потрошки». Священник-блогер з Тернопільщини Олексій Філюк про «різдвяні гріхи» та забобони
12:09, 24 Грудня, 2025

«За рекламу я беру по-божому, потрошки». Священник-блогер з Тернопільщини Олексій Філюк про «різдвяні гріхи» та забобони

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: