У Тернополі привітали військовослужбовців Національної гвардії України
У Тернополі напередодні відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 78-ої річниці від дня створення Української повстанської армії (УПА) нагородили військовослужбовців. Урочистості відбулися на базі 2 батальйону військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
За віддану службу військовослужбовців та з нагоди Дня захисника України, Сергій Надал відзначив кращих військовослужбовців 2 батальйону 2 Галицької бригади НГУ Нагородними знаками міського голови, цінними подарунками та подяками. Також, під час урочистостей хвилиною мовчання вшанували полеглих військовослужбовців.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина