За роки незалежності Україна пережила кілька знакових криз. Реформи не відбулися. Більшість українців опинилися за межею бідності. Чому так? Відповідь треба шукати в українській політиці. Тут практично відсутні справжні політичні партії у класичному розумінні. Це ж стосується і місцевих рад. Є проекти, які живуть коротко, між виборами. Такі проекти не можуть мати програми, не можуть прогнозувати та не можуть реалізувати довготривалу стратегію.

Республіканська платформа — одна з небагатьох політичних сил із чіткою ідеологією, рецептами вирішення більшості проблем. Від заснування партії ми діємо сьогодні з думкою про завтра, розуміючи, якою буде країна, як розвиватиметься суспільство. В цьому наша місія — йти попереду і вести за собою.Політику звикли називати брудною справою. Насправді — це всього лиш мистецтво управління державою. У політиці повинні бути політичні партії, метою яких є реалізація ідеології і програми.

У політиці повинні бути політичні партії, метою яких є реалізація ідеології і програми

Нашою основою є бажання створити максимальні умови, коли людина, громада мають можливість самореалізуватися, заробляти, керувати країною в своїх інтересах. Разом з тим ми розуміємо що є пенсіонери, молоді матері,  люди з особливими потребами. Це наші громадяни, яким держава зобов’язана  допомагати. В основі нашої ідеології — християнські цінності.

Християнин ніколи не покине того, хто потребує допомоги

Християнин ніколи не покине того, хто потребує допомоги. Кожна нація, яка хоче мати майбутнє, повинна створити умови, коли мати не боятиметься народжувати, а дитина отримає усі можливості для розвитку і освіти. Майбутнє суспільства залежить від дітей! Цей вислів найкраще характеризує суть соціальної складової програми Республіканської платформи. Чому наголошуємо на цьому тепер? Бо бажання чинної влади економити і заробляти знищує цінності, важливі для українця. Чого тільки варті пропозиції про скорочення витрат на освіту? Яке майбутнє дадуть такі “політики” з такими пропозиціями українській нації? Відповідь проста — жодного. Нас хочуть перетворити на рабів і наймитів!

Про політичну партію найкраще говорить її історія!

Тим часом політичні проекти створюють з єдиною метою – прийти або втриматися при владі. Нині в  Україні налічується 349 партій. Про що це свідчить? Що більшість цих партій – це проекти, які створені з метою приходу до влади. Для них це і є їхня остаточна ціль. Такі проекти не можуть запропонувати жодної стратегії, бо у них дуже короткий горизонт планування — 4-5 років.

Для порівняння, у наших європейських сусідів партії в середньому існують 14-29 років. Такі політичні сили можуть планувати на роки вперед, бо вони розуміють, куди повинна йти країна, як вона має розвиватися.

Саме про політичну партію найкраще говорить її історія!

Республіканська платформа — це партія з понад 30-тирічною історією. І це історія діяльності багатьох самовідданих людей у різних куточках України, і не просто історія одного партійного лідера. Наша діяльність спрямована на реалізацію нашої програми: розбудова безпечної і багатої країни, розвиток українців – вільних, здорових, освічених, господарних.

Історія партії свідчить про її ідеологічність. Партія без історії служить виключно своєму господарю. А справжня партія мусить мати історію.

Не буду лукавити, партія Республіканська платформа переживала кілька великих криз, як і кожен живий громадський організм. Але кожен кризовий період покращує життєздатність. З партії пішло багато людей, які стали тими, ким вони є завдяки Республіканській платформі і її команді.

Однак під час кризи у партію також приходять ті, хто хоче реалізації ідеології і програми. Це їх переконання і їх моральні цінності.

Республіканська платформа має майбутнє, бо представляє інтереси людей і має чіткий план вирішення проблем суспільства

Республіканська платформа має майбутнє, бо представляє інтереси людей і має чіткий план вирішення проблем суспільства. Сьогодні ми йдемо перемагати. Проте ці вибори не є самоціллю. Наша мета — реалізація програми партії. Ми це робили завжди незалежно від того, чи перебуваємо у владі, чи в опозиції. Ми знаємо, що прийде час і наші ідеї будуть втілені, як це вже не раз було в сучасній історії України.

Я закликаю Вас долучатися до команди Республіканської платформи. Ми об’єднуємо тих, хто цінує українські традиції, хто вважає основою економіки малого і середнього підприємця, хто переконаний, що народ через пряме народовладдя повинен нарешті отримати можливість впливати на владу і керувати владою.

Ми діємо сьогодні з думкою про завтра! Разом ми зможемо!

Руслан Кулик,
Голова обласної організації політичної партії
«Республіканська платформа»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #партія, #республіканська платформа, #руслан кулик, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: