У селі Жабинці Гусятинського району померла 75-річна жінка. Правоохоронці підозрюють, що донька загиблої могла заподіяти смерть матері.
Як повідомляє поліція, у день трагедії донька святкувала свій ювілей. Коли ж гості стали розходитися, старенька матір намагалася вийти зі своєї кімнати, аби попрощатися з ними, проте іменинниця кинулася до пенсіонерки, заштовхала її назад до помешкання і веліла не виходити. Пенсіонерка, обурена поведінкою нетверезої доньки, замахнулася на неї палицею, на яку опиралася під час ходьби. У свою чергу дочка вихопила тростину і почала нею бити пенсіонерку. Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«У тому, що саме вона заподіяла смерть рідній людині 50-річна зловмисниця не хотіла зізнаватися. За її версією – мати впала, вдарилася і від цього померла. Донька навіть пробувала відмити сліди крові, проте була нетвереза і робила це незграбно», – розповів заступник начальника слідчого відділення Гусятинського відділення поліції Олександр Янцевич.
Правоохоронцям вдалося зібрати докази, які підтверджують, що жінка вбила матір. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній міри запобіжного заходу.