На Тернопільщині заборонили гральний бізнес
Під час сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася 26 вересня, депутати підтримали рішення про заборону грального бізнесу на території області.
Таке рішення прийняли з метою запобігання кризових явищ та негативних процесів в сім’ях громадян Тернопільщини, формування здорового способу життя, забезпечення духовно-морального розвитку населення області, вирішено заборонити створення та функціонування гральних закладів (казино, залів гральних автоматів, букмекерських пунктів та інших закладів, призначених для проведення азартних ігор) на території Тернопільської області.
Дане рішення буде надіслане до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України дев’ятого скликання, народних депутатів України, обраних від Тернопільської області, усіх обласних рад України, органів місцевого самоврядування Тернопільської області.
Останні новини:
- Артилерист з Гусятинщини отримав важке пораненння і потребує допомоги
- Борсуківська громада підтримує військових: допомога, волонтери та повернення будівельної бригади
- У Тернополі 11 березня відключать воду в кількох будинках
- Ще 79 захисників посмертно отримають звання Почесного громадянина Тернопільщини