Тернопільського депутата переслідують промосковські політичні сили
Понад місяць триває політичне переслідування представниками промосковського ОПСЖ депутата обласної ради Богдана Яциковського.
Сьогодні в сесійній залі облради депутат Юрій Дзюбан виступив із заявою від Радикальної партії Олег Ляшко. У ній зокрема йдеться:
“Маніпулюючи фактами, нардеп Ренат Кузьмін звинуватив нашого колегу у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Через скандально відомий Печерський суд він добився початку розслідування інциденту, пов’язаного з жартівливим переспівом популярної фольклорної версії пісні «Черемшина» у виконанні Яциковського.
Фракція РПЛ в обласній раді заявляє рішучий протест спробам політичного переслідування Богдана Яциковського за сфабрикованими домислами прокремлівських емісарів. Вимагаємо припинити провокації проти націонал-патріотів, які вірою та правдою служать Україні! П’ята колона на Тернопільщині – не пройде!”
До порядку денного чергової сесії Тернопільської обласної ради включено питання про звернення до Генерального Прокурора України та Міністра внутрішніх справ України про недопущення політичного переслідування опозиційних політиків.
Останні новини:
- Роз’яснення від «Тернопільобленерго»: яка різниця між аварійними та погодинними відключеннями світла
- Потяг з евакуйованими мешканцями Донеччини прибув на Тернопільщину
- Агент ФСБ з Тернополя коригував ракетні удари по енергетичних об’єктах
- У Австралії владика з Тернополя допоміг підняти найбільший у світі прапор України