«Наполягала поліція»: у Чорткові закрили всі дитсадки
У Чорткові закрили дитячі садочки до 21 вересня. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Попередньо Володимира Шматька дозволила роботу дошкільних навчальних закладів на території Чортківської об’єднаної громади (до 10 дітей у групі). Втім вчора, 8 вересня, до Чортківської міської ради надійшов лист від районного відділу поліції із вимогою закрити садочки. Також правоохоронці попередили всіх керівників дитячих садочків громади про адміністративну відповідальність у випадку невиконання їхньої вимоги.
Нагадаємо, що міста Тернопіль, Бережани, Чортків та у Бережанському, Бучацькому, Гусятинському, Монастирському, Теребовлянському, Тернопільському та Чортківському районах віднесли до «червоної» зони карантину.
Останні новини:
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав Тернопільську обласну дитячу лікарню
- «Медоїди» ССО: українські мисливці за «Буками», «Панцирями» та «Зоопарками»
- «Кава зі смаком пороху під безперервні вибухи»: артилерійськими буднями поділився гвардієць 2-ї Галицької бригади
- «Допоможемо Миколаю зберегти життя наших!»