Вчора, 1 вересня, відійшов у вічність відомий педагог, фотограф Василь Стрижко. Серце чоловіка перестало битися після трьох тижнів боротьби з коронавірусом. Про це повідомила донька Василя Стрижка.
«Мої батьки три тижні проходили страшне випробування — вони обидва захворіли на коронавірусну пневмонію і тато… не справився», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, Василь Стрижко працював на станції юних техніків де очолював гурток фотографів керував гуртком юних фотографів на станції юних техніків. Роботи дітей «Студії Ікс-позиція» презентували не лише рідний край, але й Україну на всеукраїнських та зарубіжних фотовиставках.