Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центру передали ключі від «Казкового автомобіля»
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 1 Вересня, 2020 о 15:46
Вихованцям Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру передали «Казковий автомобіль». Ключі від авто вручили сьогодні, під час першого дзвоника. Про це повідомляє Олег Киналь у соціальній мережі Фейсбук.
Придбаний автомобіль оснащений спеціальними пристроями для перевезення інвалідних крісел. А для того, щоб авто було яскравішим, його вирішили розфарбувати.
«До цієї благодійної акції долучився, як дизайнер, художник. Хотілось, щоб автомобіль був яскравим, веселим, неповторним. Тому намалював героїв, усіма улюблених казок: “Котигорошко”, “Івасик-Телесик”, “Кривенька качечка”, “Червона шапочка”, “Фарбований лис” та ін. Є там і малюнки обереги, такі як “Добрий ельф”, що буде оберігати дітей у дорозі», – йдеться у дописі.
Зазначимо, що у Тернополі тривала благодійна акція «Казковий автомобіль». Метою проєкту було зібрати кошти на придбання спеціалізованого авто для перевезення дітей з інвалідністю. Щоб зібрати необхідну суму, вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру записали аудіо казки, які продавали.
21:13, 19 Жовтня, 2025
22:28, 15 Жовтня, 2025