У Тернополі з 1 вересня розпочнуть курсувати шкільні тролейбуси. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Відтак, спеціальні шкільні рейси вісім одиниць електротранспорту будуть на таких на маршрутах: №1, 3, 5, 7, 8, 10, 11. Тролейбуси будуть обладнані табличками «Діти».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Перевезення дітей здійснюватиметься за наявності учнівської «Соціальної карти тернополянина». Проїзд для учнів буде безкоштовний. Планують також організувати супровід працівника освіти. Наразі учнів молодших класів зможуть супроводжувати батьки, але проїзд для них буде платний.