На Тернопільщині люди не можуть отримати життєво необхідні ліки
У Бережанах люди, які хворіють на цукровий діабет, не можуть отримати життєво важливий препарат – інсулін. Оскільки видачу ліків припинили через відсутність фінансування.
Як повідомляє Бережанська районна адміністрація, постачальник ТзОВ «Лідер-Захід» припинив видачу жителям Бережанського району інсуліну. Така ситуація спричинена відсутністю фінансування з боку органів місцевого самоврядування.
До слова, для того, щоб поновити видачу препарату, необхідно виділити 200 тисяч гривень з бюджету. Депутатів закликають невідкладно вжити заходи, щоб забезпечити жителів Бережанської ОТГ, які мають цукровий діабет, життєво необхідним препаратом – інсуліном.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина