У Тернополі «Алея зірок», що на вул. Гетьмана Сагайдачного, поповнилася новими іменами. Сьогодні, 28 серпня, офіційно відкрили колективну та 4 іменні зірки. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
«Усі ці люди, чиї зірки ми відкриваємо сьогодні: Євген та Тамара Удіни, Орест Савка, Олександр Смик та Сергій Притула, доклали неабияких зусиль, аби про наше місто чули у різних куточках України та світу. Окрему бронзову колективну зірку закладено сьогодні і всій нашій медичній спільноті, адже саме цього року ми надзвичайно гостро відчули, якою необхідною і важливою для нас є робота лікарів і всіх медичних працівників. Дякуємо вам за відданість та жертовність», – відзначив Сергій Надал.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, «Алею зірок» відкрили 28 серпня 2011 року. Кожного року на День міста алея поповняється новими іменами. Наразі, на Алеї зірок закладено 31 іменну та одну колективну зірку.