На Тернопільщині різко збільшилася кількість хворих на коронавірус. Понад 60 осіб зараз знаходяться у важкому стані. Вони підключені до апаратів ШВЛ або знаходяться на кисневому концентраті. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Як зазначила заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Лідія Чайковська на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА, за тиждень найбільше випадків COVID-19 зареєстровано у Бережанському, Бучацькому, Тернопільському, Чортківському районах та м. Тернопіль
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Якщо буде зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, в області зарезервовано ще 6 лікувально-профілактичних закладів (192 ліжка). Це заклади другої хвилі. Вони будуть відкриті, якщо буде потреба надавати кваліфіковану медичну хворим з COVID-19», – розповіла Лідія Чайковська
До слова, станом на 21 серпня На Тернопільщині лабораторно підтвердили 4300 випадків коронавірусу, з них 50 – летальних, та 2722 особи одужали. За добу зафіксували 184 випадки COVID-19.