В урочищі Зімно біля села Бодаки Збаразького району у суботу, 22 серпня, вшанують пам’ять вояків УПА. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ
Від каплички у центрі села духовенство, вирушать в урочище Зімно, де понад 70 років тому відбувся останній бій 44-х героїв з Бодаків, Лоз та інших сіл Вишнівеччини. Згодом біля символічної могили героям УПА о 12.00 год відбудеться молебень
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, молитовні заходи з ушанування українських Героїв у Бодаках відбуваються кілька років поспіль.