Військовослужбовців, які допомогли впорядковувати місце пам’яті біля каплиці-пантеоні Героям АТО, що поблизу джерела Святої Праведної Анни на Тернопільщині, відзначили нагородами.
Подяки командувача військ отримали молодший сержант Олег Козяк, солдати Ярослав Буклей, Савелій Курсов, Сергій Куліш та Олексій Калюжко.
Перегляньте також:
- У Лішні відбулася щорічна проща в пам’ять про полеглих захисників України
- Предстоятель ПЦУ Епіфаній на Тернопільщині очолює Бoжественну літургію у хрaмі-пaнтеoні в селі Лішня
«Щорічна Всеукраїнська проща родин загиблих у війні на сході України – це перш за все зустріч, що покликана об’єднати та надати духовну підтримку матерям, батькам, дружинам, дітям та загалом родинам загиблих. Для них і для всіх нас важливо аби наших полеглих захисників шанували й пам’ятали! Щиро дякую вам усім, що проявили активну громадянську позицію у питаннях підготовки та проведення цих заходів», – сказав Андрій Любунь.
До слова, протоієрей Православної Церкви України Андрій Любунь подякував командуванню та вручив благословенну грамоту заступнику командувача військ оперативного командування «Захід» полковнику Володимиру Горбатюку.