Уже третій день в Тернополі збирають підписи за повне переведення тернополян на індивідуальне опалення.
Таку акцію організував голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У різних масивах міста діють намети. Кожен охочий тернополянин може прийти та поставити свій підпис.
– З початку акції своє незадоволення котельнями висловили вже тисячі людей із різних куточків Тернополя. Вони підтримують ідею переходу на індивідуальне опалення, бо також вважають, що поквартирне теплопостачання – вимога часу, а застарілі котельні лише виманюють останні гроші з містян та місцевого бюджету й завдають шкоди екології. Місто регулярно вкладає кошти у комунікації, але навіщо це робити, якщо можна вирішити усі проблеми, перейшовши на індивідуальне опалення. Це набагато дешевше, аніж вкладати гроші у регулярну заміну труб. Хто має змогу, облаштує поквартирне теплопостачання самостійно. Для людей соціально-незахищених верств населення ми розробимо спеціальну програму й профінансуємо заміну опалення з міського бюджету, – пояснює Олексій Станько.
Лідер обласного осередку партії «Хвиля» закликає тернополян підтримати його ініціативу. Детальніше дізнатися про неї можна у інформаційних наметах з надписом: «Кожному тернополянину – індивідуальне опалення».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/15/74d4902e9cdcb5bcf4f99d95c2cafb28.jpg)