На безкоштовний відпочинок у Болгарію на узбережжя Чорного моря вирушили діти учасників АТО, волонтерів, діти-сироти та діти з багатодітних сімей.
В Україні дитячі табори не працюють, але залишити дітей без оздоровлення і відпочинку волонтери не могли. Уже котрий рік поспіль Василь Конько, представник політичної партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» та керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині назавжди» організовує для дітей цікаві поїздки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/13/8ea7b1f19bf276a2a0a6056d23a138fc.png)
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/13/8c29338770b2da2097e09613f886478a.png)
На дітей на відпочинку чекають атракціони, цікаві екскурсії, багато сонця, пляж і море. Учасниця поїздка нам розповіла, що здійснилася її мрія: «Я ще ніколи не була в Болгарії. Пригоди – це дуже круто! Я в захваті. Зі мною їдуть чудові люди і я очікую на дуже гарний відпочинок!»
Ще цього літа волонтери планують організувати для дітей три-чотири поїздки на море у Болгарію. Бажаємо юним туристам вдалого відпочинку і щасливого повернення додому!
![](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/13/ec287c83103b4fd04cfb8b73f447d48a.jpg)