Близько 40 дітей учасників АТО/ООС з Тернополя відправилися на відпочинок до Болгарії. Про це повідомляє Тернопільська обласна рада.
Як зазначив керівник волонтерської організації «Схід та Захід єдині назавжди» Василь Конько, через карантин усі дитячі табори в Україні зачинені. Однак, для сімей військовослужбовців вдалося організувати восьмиденний відпочинок у Болгарії.
Перегляньте також:
- Діти військових з Чортківської громади повернулися з відпочинку у Франції
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
До слова, до кінця літнього сезону поїздки на морське узбережжя заплановано організувати ще для близько 150-ти сімей учасників бойових дій на сході України.