Жителі сіл Тилявка і Башківці перекрили дорогу великоваговим автомобілям, які транспортують зерно.Про це повідомила у соціальній мережі Liliana Fedchuk.
Люди переконані, що часте курсування вантажівок призводить не лише до руйнації дороги, а і їхніх будинків. Вони зверталися до місцевої влади, щоб вирішити цю проблему, але безрезультатно. Тому, люди вирішили перекрити дорогу. На мітинг зібралися більше ніж 40 людей. Мешканці не давали проїжджати вантажівкам. Громадський транспорт, який курсує за напрямком Шумськ-Кременець, не зупиняли.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Через 3 години машини роз’їхались, дорога повністю в селі була полита водою від пилюки. Невелика, але перемога! Був представник “Континентал груп”, який взяв на замітку наше прохання. Було вирішено організувати зустріч з усіма представниками цієї галузі. Хочу додати, що “забаганки” та “обіцянки” ВЖЕ не пройдуть», – написала Ліліана Федчук.
До слова, завтра у селі люди проводитимуть збори, щоб спланувати наступний план дій.