У Чорткові встановили першу веломайстерню просто неба
У центрі Чорткові встановили першу вуличну веломайстерня. Там велосипедисти самотужки відремонтували незначні неполадки у своєму двоколісному транспорті.
У майстерні є набір інструментів, а саме: викрутки, набір шестигранників, розвідні ключі, насос з насадками під різні ніпелі і голкою для накачування коліс.
Також, щоб оглянути двоколісного – його можна підвісити за сідло.
«Ми встановлюватимемо вуличні веломайстерні у тих місцях, де найбільше їздять велосипедисти. Адже не завжди є можливість мати із собою інструменти, а велосипеди ламаються часто», – каже міський голова Чорткова Володимир Шматько.
Катерина Богуславська
Останні новини:
- Маленькі речі, які роблять день кращим
- Стажування з «кримінальним фіналом»: у Тернополі судили касира, який крав гроші на оренду квартири
- Очі для вогневої підтримки: 105-та бригада ТрО отримала Mavic від Миколи Люшняка
- Перші крoки дoдoму: у Тернoпoлі мешканці будинку вул. 15 Квітня, 31 рoзпoчинають ремoнти у квартирах