У Тернополі, попри «червону зону», автобуси міжміського сполучення продовжують курсувати. Автовокзал працює у звичному режимі. Про це повідомляє «Файне місто».
Як зазначає начальниця відділу пасажирських перевезень центральної автостанції міста Анна Юрковська, квитки на рейси придбати можна. Якщо ж їх скасують, то пасажирам повернуть кошти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Автовокзал працює у звичному режимі. Щодня відправляється до 500 рейсів. Квитки пасажири можуть придбати на всі види сполучень: міжміські, міжобласні, міжрайонні та міжнародні», – каже Анна Юрковська.
Нагадаємо, що Укрзалізниця уже припинила продаж квитків до міст, які опинилися в «червоній зоні», а саме до Тернополя та Луцька.