Укрзалізниця припинила продаж квитків до Тернополя
Припинили продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно. Протокол рішення Укрзалізниця отримала 31 липня о 19:10 год.
Так, станом на 1 серпня квитки вже не продавалися до станцій Луцьк і Тернопіль на дати починаючи з 3 серпня. Обмеження діє для поїздів: №41/42 Дніпро-Трускавець, №98/97 Ковель-Київ, №88/87 Ковель-Новоолексіївка, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, №136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів.
Пасажирам вказаних поїздів, які планували поїздку до Луцька і Тернополя та у зворотному напрямку, запропоновали компенсацію повної вартості квитків.
Останні новини:
- Бізнесмена з Бучача, який напав на представників ТЦК біля Теребовлі, звільнили під заставу
- На Тернопільщині чоловік поранив ножем поліцейського під час перевірки документів
- Біля Тернополя в геріатричному пансіонаті знайшли мишей і тарганів
- Засуджені за держзраду брати з Тернопільщини хочуть виїхати до росії