Тернопільська активістка Ольга Шахін виступила проти прийнятого рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про віднесення міста Тернополя у червону зону.
«Я жителька міста #Тернопіль проти прийнятого рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про віднесення міста Тернополя у червону зону. Керуючись Конституцією України, як основним законом, оголошую про безстрокову акцію #ПРАЦЮЮ, яка передбачає моє право на працю та вільне переміщення по території міста та України! Прошу усіх, хто підтримує акцію, розмістити у себе на роботі, авто та іншій власності картинку #ПРАЦЮЮ, та зробити аналогічні пости у себе!», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тернополяни вимагають від Уряду скасувати рішення про «червону зону» та блокаду місту, яка проявляється у зупинці міжміського та міжобласного сполучення.