На Тернопільщині викрили угрупування, що займалося вербуванням людей з фізичними вадами для жебракування. Організували такий «жебрацький бізнес» четверо осіб – уродженці міста Берегово Закарпатської області.
Як повідомляють в поліції, зловмисники розшукували людей із явно вираженими фізичними вадами. За попередніми даними, на зловмисників працювали тринадцять осіб. Весь жебрацький дохід вони віддавали організаторам, натомість отримували дах над головою – це старий приватний будинок, який орендувався в Тернополі, та харчі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За підрахунками правоохоронців, дохід від жебрацького бізнесу був чималий. За день зловмисники заробляли від трьох до шести тисяч гривень. Факти передачі грошей жебраками організаторам поліцейські задокументували.
До слова, у ході санкціонованих обшуків, які одночасно проводилися у Тернополі та Чернівцях, вилучили грошу та мобільні телефони. Вирішується питання щодо затримання організаторів злочинної групи.