У Свято-Юріївському монастирі ПЦУ, який розкинувся на лісовій галявині біля хутора Вірля між селами Великі Бережці–Кімната–Савчиці в Кременецькому районі, 5 серпня відбудеться архієрейське богослужіння.
Як зазначає Володимир Буграк, літургія розпочнеться о 10:00 годинні. Люди також можуть залишити записку на молитву в монастирі за здоров’я та упокій.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
До слова, у 2012 році на місці маєтку Гойських було освячено новозбудований храм та засновано Свято-Юріївський чоловічий монастир. Місце відоме також серед молоді. Адже кожного року в липня проводять Всеукраїнський православний молодіжний табір.