Колективу Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі представили нового директора. Відтепер, очолювати навчальний заклад буде Марія Чашка.
«Спільно із начальницею управління освіти і науки Ольгою Петрівною Похиляк із приємністю представили колективу Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі нову очільницю, педагога за освітою й покликанням, правдиву патріотку, добровольця батальйону “Карпатська січ” Марію Теодорівну Чашку», – зазначив Леонід Бицюра.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Впродовж останніх чотирьох років виконувала обов‘язки директора ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Ганна Чорна. На засіданні конкурсної комісії в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради, яке відбулося 24 липня, обрали нового директора. Марію Чашку підтримали голосами п’ятеро з восьми членів комісії. Двоє віддали свої голоси за кандидата Андрія Каплуна, а один – не підтримав жодного.