За процесуального керівництва Теребовлянської місцевої прокуратури спільно з працівниками СБУ викрито 2 осіб – жителів Бережанського району, що незаконно придбавали з метою збуту, зберігали та збували незаконно виготовлені алкогольні напої.
За результатом проведеного обшуку правоохоронцями вилучено 1 500 л фальсифікованого алкоголю – понад 100 заповнених пляшок об’ємом 0, 5 та 0, 25 л; 2 пластикові бочки, ємністю по 220 л, а також обладнання, призначене для фільтрації алкогольних напоїв.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Крім того, вилучено вантажний бус марки «Фольксваген», у якому виявлено три пластикові бочки із фальсифікатом. На даний час вживаються заходи щодо накладення арешту на вищевказані об’єкти.
Стосовно осіб, що незаконно зберігали та збували алкоголь розпочато кримінальне провадження.
Прес-служба прокуратури
Тернопільської області