Петро Порошенко подарував букет дружині тернопільського ресторатора
Експрезидент Петро Порошенко вчора, 19 липня, відвідав Тернопільщину.
Спершу Петро Порошенко побував у Марійському духовному центрі «Зарваниця», де відбулася Всеукраїнська проща. Після чого він приїхав до Тернополя, щоб передати допомогу медикам – майже 2 тисячі ІФА-тестів.
«Тернопіль незмінно зустрічає теплими посмішками й щирими емоціями. І навіть дощ – не перешкода», – зазначає у дописі Петро Порошенко.
Експрезидент також поспілкувався з місцевими мешканцям і зробив приємний подарунок одній із тернополянок – подарував квіти дружині тернопільського ресторатора Тараса Ковальчука.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина