Баскетбольний клуб з Тернополя виходить у Суперлігу
БК “Тернопіль” в наступному сезоні клуб буде представлено в Суперлізі.
“Для баскетбольного Тернополя — це велика подія, ми хочемо розвиватися як клуб, не тільки граючи в Суперлізі. Ми хочемо, щоб наші вболівальники розбиралися в баскетболі, щоб вони любили цю гру. Це також є частиною роботи клубу, адже граємо ми для вболівальників і вони роблять атмосферу на трибунах. Зрозуміло, що для мене як для тренера, це велика подія, а наскільки це важливий момент для вболівальників — це до них питання. Всі матчі, які ми граємо, ми граємо для наших вболівальників” – головний тренер БК “Тернопіль” Дмитро Забірченко.
Підготовчий етап спортсмени розпочнуть не раніше 25 серпня. Попередньо збори пройдуть 20-го серпня, де гравці пройдуть медогляд, облаштують житло, проведуть індивідуальні тренування та тести. А групою почнуть тренуватись з 25 серня. На підготовку до сезону 45 днів буде достатньо для тренувального збору.
Останні новини:
- «Мій чоловік боровся за Україну, тепер я борюся за те, аби його ім’я не забули», – інспектор поліції Тернопільщини Дар‘я Бондар
- У ЗУНУ відбудеться ІІІ молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді»
- «Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт
- Внаслідок російського ракетного удару зруйновано 5-поверхівку у Харкові: багато загиблих