На заводі у Бережанах — спалах коронавірусу
На ТОВ ЗАВОД «Керамік», який знаходиться у Бережанах, спалах коронавірусу. Про це повідомляє Бережанська районна адміністрація.
Відтак, керівництву рекомендують припинити діяльність підприємства та вжити заходи щодо дотримання працівниками Порядку здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією. Також, у місті рекомендують закладам громадського харчування обмежити роботу до 22.00 год.
Зазначимо, що 10 липня у Бережанах лабораторно підтвердили 9 випадків коронавірусу. Загалом на Тернопільщині зафіксували 2 174 хворих на COVI-19, з них 32 летальних випадки та 1353 людей одужало.
Останні новини:
- У Тернополі водій на мотоциклі влетів у припарковане авто “Сіат”
- Електроенергія та пальне добивають громадський транспорт України та Тернополя: навіть сотні мільйонів дотацій уже не дозволяють стримувати тарифи
- У Тернопільській ОВА обговорили можливості співпраці з канадською провінцією Онтаріо
- Діалекти Тернопільщини: слова, які можуть здивувати навіть українців з інших областей