Кількість хворих на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині продовжує зростати. Так, за минулу добу зареєстровано 21 новий випадок захворювання. Окрім цього, одна людина померла – це житель села Руська Гута Шумського району. Чоловіку було 56 років. Із супутніх захворювань, за результатами досліджень, у нього була виявлена анемія, – повідомив журналістам “Файного міста” лікар-епідеміолог Тернопільського обласного лабораторного центру Володимир Паничев.
Як повідомили у Тернопільському міському штабі для боротьби з коронавірусом, загалом від початку пандемії в області зареєстровано 2 тисячі 174 випадки Covid-19. З них – 32 летальні та 1 353 людини одужали.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ