Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України щодо сільського голови Заліщицького району, який отримав 500 доларів США неправомірної вигоди.
За версією слідства, посадовець одержав від місцевого підприємця неправомірну вигоду за видачу рішення виконавчого комітету сільської ради про дозвіл на розміщення 5 об’єктів зовнішньої реклами (білбордів). Рекламні щити мали встановити вздовж автомобільної траси на ділянці, що підпадає під юрисдикцію сільської ради.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На даний час, голова органу місцевого самоврядування відсторонений від посади. Розслідування завершено.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.