Як ми часто чули, що їсти після шостої вечора – шкідливо! Але що робити, якщо після складного робочого дня , так і тягне до холодильника. Крім того, багато хто з нас взагалі їдять один раз в день, ввечері, після роботи. Виявляється, є такі продукти, які можна вживати ввечері, без шкоди для фігури.
Корисна їжа на ніч – в списку нижче.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
Куряча грудка
Приготувати «безпечну» курячу грудку можна в духовці або в мультиварці. Єдине «не можна» – смажити на рослинній олії. Вчені стверджують, що в білому м’ясі курки та індички міститься амінокислота триптофан, з якої виробляється гормон радості – серотонін, який заспокоює і налаштовує на спокійний сон краще трав’яних чаїв.
Морська риба
Щоб переварити морську рибу, організму знадобиться близько трьох годин. Саме цей продукт, на відміну від прісноводних, багатий мікроелементами, які необхідні для синтезу білків шкіри – колагену і еластану.
Йогурт на ніч
Кисломолочний продукт сприяє активному перетравлюванню рясної вечері. Йогурт на ніч істотно знижує навантаження на травну систему, активізує перистальтику кишечника, прискорює процес перетравлення їжі. Так що, якщо ви лягли спати з повним кишечником, але при цьому, випили склянку йогурту, то вранці не відчуєте неприємних симптомів.
Зелені овочі
Листовий салат, огірки та перець – низькокалорійні продукти, що містять корисну клітковину і водорозчинні вітаміни, необхідні для утворення клітин шкіри.
Сир
Якісний сир – досконалий продукт харчування. Він забезпечує організм легкозасвоюваним білком, жирами, вітамінами, кальцієм, калієм, фосфором. Сир корисний жінкам в делікатному становищі і в період лактації, підліткам, людям, які займаються важкою фізичною працею. Обов’язковий для осіб після 60 років.
Мигдаль
Горіхи дуже калорійні і корисні. Але ви повинні розуміти, що добова норма не повинна перевищувати 10 мигдальних горішків, які допоможуть не тільки втамувати голод, а й забезпечать організм вітамінами групи В і магнієм.
Гречка
Низькокалорійна крупа – джерело корисних мікроелементів. Однак, на ніч можна з’їсти не більше 2 ст. л. каші з овочами.
Запечене яблуко
Замість торта і цукерок – запечене яблучко! Буквально 3 хвилини в мікрохвильовці – і ваш вечеря готова. Не забудьте присипати його корицею і полити медом. Не забувайте, що в малокалорійну яблуці міститься цінний вітамін С і клітковина.
Гарбузове насіння
Гарбузове насіння – цінний продукт з високим вмістом омега-3 – поліненасичених жирних кислот, необхідних для синтезу клітин. Додавайте насіння в салат, м’ясо або сирні страви.
Сочевиця
У бобових поєднуються білки і вуглеводи. Для пізньої вечері краще вибрати чорну сочевицю, яка готується всього лише 5-7 хвилин.