На Монастирищині залишаються підтоплені 4 присадибні, 2 підвальні ділянки, 8 колодязів та 10 га сільгоспугідь. Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоду
Як повідомляє Управління ДСНС у Тернопільській області, за минулу добу було відкочено 90 м куб. води, з 1 колодязя, 1 підвалу та 3 присадибних ділянок. Також, підвезено 5 тонн питної води.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ