Лише за минулу добу відкачали понад 550 м куб води: на Тернопільщині триває ліквідації наслідків негоди
На Монастирищині продовжують ліквідовувати наслідки негоди. Зокрема, рятувальники відкачують воду з колодязів, житлових та господарських будівель, для потреб громадян привозять питну воду.
Як повідомляє Управління ДСНС у Тернопільській області, за минулу добу відкачали понад 550 м куб. води із 3 колодязів, 5 житлових та 21 господарських споруд, 2-х присадибних ділянок. робіт залучено 25 рятувальників та 15 одиниць техніки, в тому числі й зведений загін Управління. Робота з ліквідації паводку триває.
До слова, внаслідок проходження паводкової хвилі по річці Дністер постраждав 21 населений пункт у Монастириському, Бучацькому, Заліщицькому та Борщівському районах області. Зокрема, зазнали підтоплення 150 будівель в 7 населених пунктах, з них: 63 житлових, 87 господарських та обласний дитячо-комунальний санаторій в м. Заліщики. Також підтоплено 179 колодязів та 944 га сільськогосподарських угідь у 20 населених пунктах. З небезпечної зони 3-х населених пунктів Монастириського району та с. Устечко Заліщицького району відселено 184 особи.
Останні новини:
- 14 туристичних локацій Тернопільщини увійшли до національної програми ментального відновлення
- Тернопільськa компaнія «Креaтор-Буд» долучилaся до зустрічі Уряду з предстaвникaми будівельної гaлузі
- Фіналістка двох Нацвідборів із Тернополя Ангеліна Глогусь презентувала пісню «Час»
- Тернопільський артилерист «Фелікс» проти міфів: як насправді працює військовий зв’язок