У смт Коропець Монастириського району продовжують ліквідовувати наслідки негоди. Так сьогодні провели дезінфекцію підтоплених криниць.
Як повідомляють в ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» , спеціалістами Бучацького міжрайонного відділу було продезінфіковано 72 криниці, з яких 69 індивідуального користування та 3 загального користування.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що через проходження паводкової хвилі по р. Дністер постраждав 21 населений пункт у 4-х районах області, а саме: Монастириський, Бучацький, Заліщицький та Борщівський. Було зокрема: підтоплено 122 будівлі в 7 населених пунктах, 752 га сільськогосподарських угідь у 20 населених пунктах 73 колодязі. З небезпечної зони було відселено 184 осіб.