В одному із сіл Гусятинського району чоловік влаштував дружині скандал через те, що вона вчасно не зібрала з поля сіно. Конфлікт переріс зі словесної перепалки в погрожування зброєю.
Як повідомляють в поліції, чоловік взяв з будинку гладкоствольну рушницю марки Иж-18 та вистрілив в повітря. Прибувши на місце події правоохоронці з’ясували, що на момент сварки він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Для того щоб налякати дружину чоловік взяв рушницю, яка залишилася йому у спадок після смерті діда.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зброю правоохоронці вилучили, а за погрожування чоловік відповідатиме перед законом.