12 депутатів місцевих рад притягнуто до відповідальності пов’язаних з корупцією
Упродовж червня поточного року, за результатами розгляду судами протоколів, складених працівниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР НП України та погоджених з прокуратурою Тернопільської області, 12 депутатів місцевих рад притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст.172-6 КУпАП.
Встановлено, що народні обранці несвоєчасно, без поважних причин, подали щорічні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
За обґрунтованої та послідовної позиції прокурорів у судовому засіданні вказаних осіб визнано винними та накладено на них адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожному.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина